Семінар-нарада серед кочегарів (операторів котелень)

Дата: 03.10.2019 15:01

03 жовтня 2019 року працівниками 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з фахівцями Добропільського центру зайнятості провели семінар-нараду серед кочегарів (операторів котелень), які будуть в опалювальному сезоні 2019/2020 працювати на об’єктах Шахівської сільської ради.

Інспектори відділення запобігання розповіли присутнім основні вимоги пожежної та техногенної безпеки при експлуатації котлів з тиском пари не більше 0,07 МПа і температурою нагріву води не вище 115 ° С". Також нагадали, як діяти при виникненні аварійних ситуацій, в тому числі пожежі, як користуватися вогнегасниками та іншими первинними засобами пожежогасіння.

Наприкінці зустрічі працівники Добропільського центру зайнятості показали присутнім фільм щодо вимог пожежної та техногенної безпеки.