Участь у ІІІ  Регіональному Форумі «Молодь та громадські об’єднання»

Дата: 17.10.2019 10:54

Вітаємо Гришкову Юлію, яка від ГО «Віра в людей» та за співпраці з Шахівською ОТГ була відібрана з поміж 100 претендентів на ІІІ  Регіональний Форум «Молодь та громадські об’єднання».

Форум надав можливість ще одного шагу з освоєння напрямків роботи Фондом Фрідріха Наумана та освоїти практичні навички яскравих представників молоді зі сходу України.

Спікерами  форуму розвили теми: молодіжні громадські об’єднання, молодіжні центри, молодіжні ради та залучення пасивної молоді до сучасно бачення розвитку країни. Учасники отримали сертифікати ,а також нові важливі знайомства, досвід, ідеї та можливості.

Ми дуже дякуємо ГО «Молодь Сходу України» за організацію такого чудового заходу.

ГО "Віра в людей"