Покровсько - Добропільське управління ГУ ДПС у Донецькій області нагадує..

Дата: 07.11.2019 10:41

Центр обслуговування платників Олександрівської ДПІ Покровсько-Добропільського ГУ ДПС у Донецькій області нагадує, що 11 листопада закінчується термін подання звітності за III квартал 2019 року:

- декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця (3-ї групи спрощеної системи);

- декларації платника єдиного податку — юридичної особи (3-ї групи спрощеної системи);

- звіту про суми податкових пільг

- декларації з податку на додану вартість;

- форми №1ДФ;

- декларації з екологічного податку;

- декларації з рентної плати;

- розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води;

- декларації туристичного збору (за ІІІ квартал слід звітувати за новою формою, яку було затверджено Наказом Міністерства фінансів України від 08.05.2019 за №186 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з туристичного збору», для неї створено новий формат - J/F0303505).

Шановні платники податків, користуйтесь прогресивними методами подання звітності, а саме звітуйте в електронному вигляді. Для цього на веб-порталі ДПС функціонує сервіс «Електронний кабінет платника». В режимі «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету платника, користувач має можливість створювати, редагувати, підписувати та надсилати звітність до контролюючих органів.

Покровсько - Добропільське управління

ГУ ДПС у Донецькій області