Підписання Протоколу про наміри...

Дата: 07.11.2019 08:31

Сьогодні, в рамках реалізації проєкту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» було підписано Протокол про наміри між Компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», юридичною особою, створеною за законодавством Сполучених Штатів Америки, Шахівською сільською радою та представниками соціально-відповідального бізнесу, підприємства якого працюють на території громади (ПрАТ «Веско» , ПрАТ "Глини Донбасу", СТОВ "Бета-Агро-Інвест", СТОВ "Торецьке", СТОВ "Перспектива"), чим було засвідчено своє взаємне бажання співпрацювати, координувати та поєднувати свої ресурси і зусилля для забезпечення ефективного упровадження реформ в області земельних ресурсів на території Шахівської ОТГ. Дякуємо за співпрацю та розуміння потреб громади!