Погіршення погодних умов на території області

Дата: 21.11.2019 14:57

Погода в Україні 21 листопада погіршиться, оголошено штормове попередження. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій, посилаючись на дані Українського Гідрометцентру.

21 листопада на території Донецької області очікуються посилення південно-східного вітру, 15-20 м/с. Збережеться до кінця дня 21 листопада (перший рівень небезпечності, колір жовтий).

Протягом доби 22 листопада на північній половині Донецької області збережеться східний вітер 15-20 м/с (перший рівень небезпечності, колір жовтий), на південній половині Донецької області, збережеться східний вітер 25-29 м/с  (другий рівень небезпечності, колір помаранчовий).