ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті документа державного планування та звіту зі стратегічної екологічної оцінки

Дата: 28.11.2019 09:22

ПОВІДОМЛЕННЯ

«Проект стратегії розвитку Шахівської сільської об'єднаної територіальної громади на 2019-2025 роки (далі – проект Стратегії розвитку Шахівської ОТГ), «Звіт про стратегічну екологічну оцінку».

Мета, склад та зміст документа державного планування. Проект Стратегії розвитку Шахівської ОТГ розроблений з метою закріпити та розвинути всі наявні види ресурсів і капіталу, закласти основи для розвитку території в довгостроковій перспективі. В проекті визначені конкурентні переваги території та окреслені можливості подальшого комплексного та гармонійного розвитку громади, заснованому на сталому економічному зростанні, заснованому на розвитку малого і середнього підприємництва, зокрема в галузі розбудови переробних потужностей, відкритому врядуванні та ефективному використанні ресурсів, а також забезпеченні комфортних умов проживання і якісному сервісі для мешканців ОТГ.

Метою стратегічної екологічної оцінки Проекту стратегії розвитку Шахівської ОТГ є забезпечення високого рівня охорони  довкілля та сприяння інтеграції екологічних факторів у підготовці ДДП для забезпечення збалансованого  (сталого) розвитку Шахівської ОТГ. У звіті зі стратегічної екологічної оцінки визначається можливість зосередитися на всебічному аналізі можливого впливу планованої діяльності на довкілля та використовувати результати цього аналізу для запобігання або пом'якшення екологічних наслідків в процесі стратегічного планування.

Відомості про замовника та розробника проекту ДДП та підстави розроблення

Замовник – Шахівська сільська об'єднана територіальна громада

Підстави розроблення – розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації та голови обласної ради від 12 травня 2015 року №195/16р.

Інформація про місце та строки ознайомлення – з проектом стратегії розвитку Шахівської ОТГ та звітом зі стратегічної екологічної оцінки можна ознайомитися з 27.11.2019 по 30.12.2019 за адресою: вул. М.Ф. Чернявського, буд.14, Добропільський р-н, Донецька обл., 85050 або на сайті: https://shahivska-gromada.gov.ua/

Інформація про посадову особу відповідальну за організацію розгляду пропозицій – завідувач фінансово-економічного сектору Шахівської сільської ради Новікова Олена Миколаївна, тел. 050-204-44-28, контактна особа: завідувач юридичного сектору Шахівської сільської ради Штагер Наталія Юріївна, 095-149-07-32.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій –  пропозиції до проекту приймаються в строк з 27.11.2019 по 30.12.2019.

Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням П.І.Б., місцем проживання, особистого підпису та потрібні містити обґрунтування відповідно до вимог законодавства, будівельних норм державних стандартів і правил.

Зауваження і пропозиції до проекту Стратегії та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до: Шахівської сільської ради, ел.адреса: shahivska.otg@depfin.dn.gov.ua

Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань – 21.01.2020 о 10.00 по вул. М.Ф. Чернявського, буд.14, Добропільський р-н, Донецька обл., 85050

Інформація стосовно запланованих заходів знаходиться за адресою: вул. М.Ф. Чернявського, буд.14, Добропільський р-н, Донецька обл., 85050 або на сайті: https://shahivska-gromada.gov.ua/

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування не передбачається.