Ярмарок "Добра багато не буває"

Дата: 13.12.2019 19:41

Напередодні дня святого  Миколя  було проведено ярмарок "Добра багато не буває". На ярмарок були виставлені пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети та інші смаколики. Атмосфера на солодкому ярмарку була невимушеною і жвавою. Скрізь лунав гамір, жарти, пісні. Купці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Учні у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Домашню випічку з особливим азартом розкуповували учні, вчителі, батьки та гості.  Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності.                                                                                                                                                  Наші діти, долучаючись до цього заходу, відчуваючи, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших.
На виручені кошти будуть придбані засоби гігієни для Дружківського будинку-інтернату.