Новорічне свято в Никанорівському сільському будинку культури...

Дата: 26.12.2019 11:38

21 грудня 2019 року за ініціативи ГО «Віра в людей» в Никанорівському будинку культури за підтримки Шахівської сільської ради та допомоги ТОВ «Перспективи» і Ковальчук І.В, з нагод заснування ГО відбулося новорічне свято «Новорічний феєричний батл».

На святі виступили талановиті місцеві мешканці та прикрасили свято казкові  персонажами Дід Мороз, Снігурка та Сніжна Королева..

Малечу розважали та дивували дебютною програмою аніматори з міста Добропілля  та с.Шахове. Ігри, конкурси та солодощі – це на замінний атрибут дитячого свята.

Родзинка свята був виступ групи «Час-И».

Вітаємо жителів Шахівської громади з Новорічними святами бажаємо здоров’я та натхнення у справах.

Будьте щасливі!!!

Джерело : ГО "ВІра в людей"