Шахівська об'єднана територіальна громада

Управління Державної казначейської служби України у м. Добропіллі Донецької області  повідомляє...

Дата: 10.01.2020 14:49

Про зміну реквізитів рахунків

з 01 січня 2020 року

У зв'язку з тим, що з початку 2020 року продовжує надходити велика кількість платежів на рахунки, які діяли до 01.01.2020 року, управління Державної казначейської служби України у м. Добропіллі Донецької області  повідомляє:

з 01.01.2020 у Державній казначейській службі України  введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів, податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших надходжень доходів бюджету.

Реквізити нових рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету та на веб-сторінках Державної казначейської служби України, головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

Джерело: Управління Державної казначейської служби України у м. Добропіллі Донецької області