Зустріч з підприємцями...

Дата: 15.01.2020 13:18

14 січня 2020 року о 09-00 годині у залі засідань Шахівської сільської ради було проведено зустріч підприємців із сільським головою та тендерним комітетом Шахівської сільської ради.

На зустрічі було проінформовано підприємців щодо проведення закупівель продуктів харчування для загальноосвітніх закладів та закладів дошкільної освіти Шахівської сільської ради з використанням електронної  системи закупівель (ЕСЗ) «PROZORRO», відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», в т. ч. із застосуванням процедури відкритих торгів.

Підприємці мали змогу в демонстраційному режимі ознайомитися з алгоритмом реєстрації  в ЕСЗ через електронний майданчик, прикладами закупівель продуктів харчування, розглянути перелік документів, що вимагаються умовами тендерної документації, отримати відповіді на  запитання щодо процедури  участі у електронних торгах.