Засідання чергової сесії Шахівської сільської ради

Дата: 24.01.2020 12:01

Шахівська  сільська рада повідомляє, що 27 січня 2020 року о 10:00 в залі засідань Шахівської сільської ради відбудеться  засідання чергової  сесії сільської ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження річного звіту Шахівської сільської ради.

Доповідач: Батиг О.М. – начальник відділу обліку та звітності

2. Про затвердження річного звіту Золотоколодязької сільської ради.

Доповідач: Гріх О.О. – спеціаліст сільської ради

3. Про внесення змін до Відомостей до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу КП «Шахове-2016» щодо видів діяльності.

Доповідач: Петренко С.В. – директор КП «Шахове-2016»

4. Про затвердження калькуляції вартості за видами робіт.

Доповідач: Петренко С.В. – директор КП «Шахове-2016»

5. Про внесення змін до Плану регуляторних актів Шахівської сільської ради на 2020 рік.

Доповідач: Штагер Н.Ю. – начальник відділу організаційно-правової роботи

6. Про результати проведених обговорень щодо перейменування с. Никанорівка.

Доповідач: Штагер Н.Ю. – начальник відділу організаційно-правової роботи

7. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Шахівської сільської ради.

Доповідач: Омельченко Л.Ю. – секретар сільської ради

8. Про затвердження Стратегії розвитку Шахівської ОТГ.

Доповідач: Новікова О.М. – начальник відділу фінансово-економічного та інвестиційного розвитку

9. Про розміщення тимчасово вільних коштів сільського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків.

10. Про внесення змін до бюджету сільської ради.

11. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт тротуарів в селі Шахове вул. Зарічна».

Доповідач: Шапко О.Л. – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

12. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт тротуарів в селі Володимирівка по вул. Центральна».

13. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Реконструкція гідротехнічних споруд».

14. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дороги в селі Торецьке по вул. О. Довженко».

15. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Нове будівництво очисних споруд в с. Шахове вул. Широка».

16. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво споруди для збору та складання будівельних та промислових відходів».

17. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво водопровідної мережі в селі Новотроїцьке».

18. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво цеху для перероблення сільськогосподарських відходів та відходів розчищення зелених насаджень».

19. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво складу для пілетів».

20.Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт доріг в селі Золотий колодязь по вул. Патріотична, вул.Садова».

21.Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дороги в селі Кучерів Яр по вул. Молодіжна».

22.Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дороги в селі Грузьке по вул. Донецька».

23.Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Улаштування вуличного освітлення в селі Золотий колодязь по вул. Патріотична, вул.Східна».

24.Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт приміщень другого поверху адміністративної будівлі Шахівської сільської ради по вул.М.Ф.Чернявського, буд.14, с.Шахове Добропільського району Донецької області».

25. Земельні питання.

Доповідач: Бодрий О.А. – начальник відділу з питань землеустрою, екології, агропромислового комплексу та містобудування

26. Різне.

Доповідач: Омельченко Л.Ю. – секретар сільської ради