День пам'яті героїв Крут

Дата: 29.01.2020 08:04

29 січня Україна вшановує пам'ять героїв битви під Крутами. Крути - одна з трагічних і водночас легендарних сторінок історії країни за здобуття свободи. Ця битва - символ героїзму української молоді . Тоді, холодного січневого дня 1918 року в нерівному бою проти ворога виступили зовсім юні, але нескорені захисники своєї Батьківщини. З нагоди цієї дати в Никанорівській бібліотеці оформлена книжкова виставка "Пам'ятаємо героїв Крут". Матеріали, представлені на цієї виставки знайомлять відвідувачів бібліотеки зі сторінками історичного подвигу героїв Крут, національний героїзму яких є прикладом  для сучасної молоді.