Інформація для керівників всіх зацікавлених підприємств, установ, органвзацій, які можуть бути замовниками будівництва...

Дата: 30.01.2020 11:32

Управлінням містобудування та архітектури Донецької облдержадміністрації спільно з департаментом капітального будівництва облдержадміністрації на основі вимог ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення», розроблений типовий додаток щодо врахування потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, опрацьований і схвалений з громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю Донецької області на засіданні обласного комітету щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури 14 листопада 2019 року.