Додатковий напрямок руху соціального автобуса...

Дата: 04.02.2020 13:14

Шановні мешканці Шахівської громади!

Виконавчий комітет сільської ради повідомляє, що  відкрито додатковий напрямок руху соціального автобуса (щовівторка) для мешканців сіл сільської ради, який слідує за маршрутом м.Добропілля, м.Білицьке, с.Дорожнє, с.Никанорівка, с.Іванівка, с.Вільне, с.Нове Шахове, с.Шахове, с.Торецьке і в зворотному напрямку.

Також нагадуємо, що діючий напрямок руху соціального автобуса щопонеділка за маршрутом м.Добропілля, м.Білицьке, с.Дорожнє, с.Никанорівка, с.Маяк, с.Бойківка, с.Новоторецьке, с.Володимирівка, с.Шахове, с.Торецьке і в зворотному напрямку.

З графіками руху соціального автобуса можна ознайомитися на дошках оголошень,  на офіційному веб-сайті Шахівської сільської ради і у старост сіл сільської ради на старостинських округах.

Виконавчий комітет сільської ради!