15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 13.02.2020 14:52

З метою збереження національної пам'яті, консолідації та розвитку національної свідомості українського народу, вшанування учасників бойових дій на території інших держав в школі проведені відповідні заходи:

• Єдиний  урок мужності „У полум’ї війни“ (1-11 кл.)
  • Усний журнал   «Стежками Афганської війни…»  (5-11 кл.)
  • Перегляд  документальних фільмів про війну в Афганістані, про вивід радянських військ з Афганістану «Війна в Афганістані», «Виведення радянських військ з Афганістану» (5-11 кл.)
  • Тематичні  виховні години «Як довго ця війна тривала…», «Відлуння афганських гір», «Я попрошу у вічності краси і права на душевність і сердечність…», «Молодість у полум’ї війни» (1-11 кл.)
  • Виставка-конкурс малюнків  «Війна очима дітей» (1-11 кл.)
  • Конкурс  читців віршів про афганську війну (1-11 кл.)
  • Фестиваль патріотичної пісні «І в серці, і в пісні вам слава луна» (5-11 кл.)