Кількість наданих послуг за січень 2020 року відділом ЦНАП Шахівської сільської ради

Дата: 27.02.2020 15:22

Відділом «Центр надання адміністративних послуг» Шахівської сільської ради за січень 2020 року надано 405 адміністративних послуг, що в порівнянні з січнем 2019 року на 230 послуг більше. Громадяни зверталися з наступних питань:

• оформлення паспортів – 220,
  • муніципальні послуги – 102,
  • реєстрація нерухомості - 83.

В січні за надання адміністративних послуг в місцевий бюджет Шахівської сільської ради надійшло 65 тис.грн.

Перелік послуг, які надаються через ЦНАП, збільшився на 62 послуги у порівняні з 2019 роком та складає 147 адміністративних послуг, зокрема:

1. реєстрація мешканців;
  2. оформлення паспортів;
  3. реєстрація нерухомості та бізнесу;
  4. земельні питання(витяг з ДЗК, нормативно-грошова оцінка земельної ділянки, державна реєстрація земельної ділянки, тощо);
  5. адміністративні послуги соціального характеру (надання субсидії, надання державної допомоги, тощо).

Адміністратори ЦНАП постійно удосконалюють свою роботу, розширюють спектр послуг та підвищують якість обслуговування населення. Для отримання адміністративних послуг звертайтеся за адресою:

Добропільський р-н., с.Шахове, вул.М.Ф.Чернявського, буд. 5А.

"МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!"

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Шахівської сільської ради