БЕЗПЕКА ПІД ЧАС СВЯТ

Дата: 02.03.2020 15:15

Невдовзі українці будуть святкувати Жіночий день. Керівництво Відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Добропільському районі вітає усіх жінок з наступаючим святом та бажає здоров’я, щастя, нових злетів у всіх справах!

Проте, щоб святкування  не призвело до біди, добропільські рятувальники закликають мешканців і гостей міста Добропілля та Добропільського району не нехтувати елементарними правилами особистої безпеки під час відпочинку.

Особливу загрозу становлять пожежі. Для запобігання можливого їх виникнення, необхідно знати й дотримуватися наступних правил:

– не паліть і не користуйтеся відкритим вогнем у місцях з наявністю сухої трави, поблизу легкозаймистих рідин та матеріалів;

– не кидайте палаючі сірники й недопалки на землю;

– стежте за тим, щоб діти не гралися із вогнем;

– не залишайте вогнище без нагляду.

Неконтрольований вогонь може призводити до непоправних наслідків, навіть людських жертв!
При виявленні пожежі:

- обов’язково повідомте про пожежу за номером «101»;
- незначний вогонь спробуйте загасити водою, ґрунтом, піском, шматком цупкої незаймистої тканини.

Пам’ятайте! Від Вашої дисциплінованості, відповідального ставлення до вимог безпеки залежить як Ваше життя та здоров’я, так і життя та здоров’я оточуючих  людей. Свято запам’ятається надовго, якщо воно пройде без проблем. А подбати про це повинні Ви самі!

Відділ забезпечення заходів з попередження

надзвичайних ситуацій у Добропільському районі