Про IV Регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес»

Дата: 03.03.2020 14:44

Департамент економіки облдержадміністрації інформує про початок проведення IV Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес», організований Донецькою торгово-промисловою палатою.

Основною метою проведення Конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх та дійсних підприємниць, які вдосконалюють свою бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

Конкурс проводиться з 10 лютого по 01 червня 2020 року у наступних номінаціях: «Виробництво»; «Сфера послуг»; «Сімейний бізнес». Для участі у Конкурсі учасницям у термін до 01 червня 2020 року необхідно надіслати заповнену в Google-форм електронну реєстраційну конкурсну заявку (Положення про Конкурс додається).

Нагородження переможниць відбудеться під час проведення бізнес-форуму «Business4Women» у Маріуполі 18 червня 2020 року.

Контактні особи: Аріна Казілова (+380504607779, arina.kazilova@donetskcci.com), Яна Нефьодова (+380 66 623 76 67, yana.nefyodova@donetskcci.com )