ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «IT NATIONAL» для жителів Донецької та Луганскої областей

Дата: 10.03.2020 15:51

Департамент економіки облдержадміністрації інформує про освітню Програму для жителів Донецької та Луганської області «IT national», яку реалізує Глобальний договір ООН в Україні – офіційний представник глобальної мережі UN Global Conpact – ініціативи ООН, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Мета Програми – надати якісну онлайн IT – освіту для всіх бажаючих в регіоні віком від 15 років та створити для них умови отримання додаткової освіти, кращі можливості для працевлаштування, створення чи продовження підприємницької діяльності. Серед ключових категорій учасників розглядаються вразливі та соціально - незахищені категорії населення регіону.

Навчання проходитиме за 5 напрямками: Advanced Fronted Web Developer, Web Coder, Automation Software Tester (QA Engineer), Software Tester (QA Manual), Digital skills. Набір триває з 01.02.2020 по 10.03.2020, заявка на участь www.bit.ly/ITnation_2020