ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  та проекту документу державного планування

Дата: 18.03.2020 12:05

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  та проекту документу державного планування

Повна назва документа державного планування: «Генеральний план, поєднаний з планом зонування території (зонінгом), с. Новоторецьке на території Шахівської сільської ради, Добропільского району Донецької області»

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та Проекту «Генеральний план, поєднаний з планом зонування території (зонінгом), с. Новоторецьке на території Шахівської сільської ради, Добропільского району Донецької області» розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 18 березня 2020 року на сайті Шахівської територіальної громади та триватиме до 2 квітня 2020 р.

Відповідно до ст. 12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронномуронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування.

Ознайомитися з проектом «Генеральний план, поєднаний з планом зонування території (зонінгом), с. Новоторецьке на території Шахівської сільської ради, Добропільского району Донецької області»  та отримати додаткову інформацію можна за адресою: Донецька обл., Добропільський р-н, с. Шахове, вул. М. Ф. Чернявського, буд. 14 або за тел.: (050) 191 61 31.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Генеральний план, поєднаний з планом зонування території (зонінгом), с. Новоторецьке на території Шахівської сільської ради, Добропільского району Донецької області» подаються до Шахівської сільської об’єднаної територіальної громади на адресу:  85050, Донецька обл., Добропільський р-н, с. Шахове, вул. М. Ф. Чернявського, буд. 14, або на електрону адресу: shahivska.otg@depfin.dn.gov.ua

Відповідальна особа: Сільський голова Кучеріненко Володимир Миколайович.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до 02 квітня 2020 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку,  не розглядаються.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Генеральний план, поєднаний з планом зонування території (зонінгом), с. Новоторецьке на території Шахівської сільської ради, Добропільского району Донецької області» тут.