Прийом громадян в ЦНАП Шахівської сільської ради призупинено!

Дата: 19.03.2020 17:49

На виконання рішення виконавчого комітету Шахівської сільської ради від 19.03.2020 № 22 «Про додаткові заходи щодо запобігання поширенню на території Шахівської сільської ради коронавірусу COVID-19», з метою запобігання виникненню та поширенню коронавірусу COVID-19 з 20.03.2020 до 03.04.2020 включно припиняється прийом громадян в ЦНАП Шахівської сільської ради за винятком адміністративних послуг у разі нагальної потреби і неможливості оформити послугу дистанційно виключно за попереднім записом!

З метою уникнення поширення вірусних інфекцій,    ЦНАП переходить на дистанційний режим обслуговування. Адміністратори працюватимуть щоденно і надаватимуть консультації про те, як можна замовляти послуги без відвідування ЦНАП. Послуги, які можна замовити без візиту до ЦНАП:

Видача раніше поданих документів буде здійснюватися в обмеженому режимі черговими працівниками за попереднім телефонним записом.

За необхідністю отримати консультацію зі співробітниками ЦНАП можливо з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 16:00 наступними шляхами:

1. за телефонними номерами:
    • адміністратори ЦНАП  (050) – 015-04-46
    • суб’єкти надання адміністративних послуг (050) – 015-04-48.
  2. надійславши запит на електронну пошту ЦНАП: cnap.shahove@gmail.com.

Закликаємо вас без крайньої необхідності не виходити з дому, зберігати спокій та проводити більше часу з рідними!

Бережіть себе, все буде добре!

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Шахівської сільської ради.