Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Приймаєте на роботу керівника підприємства – інформувати ДПС не потрібно

Дата: 07.04.2020 10:30
Кількість переглядів: 433

 

   Фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області інформують. Повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не подається. Це визначено постановою КМУ від 12.02.2020 № 188 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413», яка набрала чинності 05.03.2020.

   Повідомленням про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації тепер будуть відомості, отримані органами ДПС з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

   Нагадаємо, повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

- засобами електронного зв'язку з використанням кваліфікованого електронного підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронних довірчих послуг;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.

                                                             

 

 

Покровсько-Добропільське управління

ГУ ДПС у Донецькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано