Шахівська об'єднана територіальна громада

Вебінари для підприємців від Представництва ЄС в Україні «Мікробізнес в Україні: європейський досвід»

Дата: 13.04.2020 09:12

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Європейською Мережею Підприємств (EEN) та ДУ «Офіс з просування експорту України» запрошує підприємців, експертів у сфері торгівлі та консалтингу, представників бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналістів бізнес-видань та всі зацікавлених прийняти участь у вебінарах для підприємців та дізнатись про європейський досвід ведення мікробізнесу.

Основні теми вебінарів:

• Європейська мережа підприємств та її можливості для мікробізнесу та сімейних підприємств. Приклади оформлення запитів та пропозицій.
  • Як організувати діяльність мікропідприємства, щоб уникнути штрафів.
  • Все про перевірки, або як користуватися інспекційним порталом gov.ua.
  • Start Business Challenge та його можливості для започаткування власної справи.
  • Інструменти підтримки бізнесу від «Офісу з просування експорту України». Онлайн інструменти для дослідження ринку та пошуку партнерів.
  • Тенденції розвитку мікробізнесу в Україні та переваги об’єднання мікробізнесу на одній платформі.
  • Практичні поради розвитку бізнесу та виходу на європейський ринок.
  • Програма «Доступні кредити 5-7-9%» та її можливості для українського мікробізнесу.
  • Портал для малого і середнього бізнесу gov.ua та його практична користь для підприємця.

Участь у вебінарах безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/EU_workshop2020

Програма заходів

15 квітня (середа), 16:00 – 17:20

Спікери:
Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України
 Ілля Несходовський, експерт із податкового законодавства

Теми:
Як організувати діяльність мікропідприємства, щоб уникнути штрафів.

Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням: https://youtu.be/q9Y-VlDBsoA

16 квітня (четвер), 16:00 – 17:20

Спікери:
Яна Горюнова, керівниця команди розробників програмного забезпечення Офісу ефективного регулювання – BRDO
Яніна Добровольська, керівниця проекту Start Business Challenge Офісу ефективного регулювання – BRDO
Ольга Гвоздьова, начальниця відділу аналітики ДУ «Офіс з просування експорту України»

Теми:
Все про перевірки, або як користуватися інспекційним порталом inspections.gov.ua.
Start Business Challenge та його можливості для започаткування власної справи.

Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням: https://youtu.be/b0oa_AbWu9Y

17 квітня (п’ятниця), 16:00 – 17:20

Тетяна Фіщук, директорка з комунікацій проекту Всі. Свої
Євген Ерік, директор та засновник компанії SolarGaps
Олександр Бабій, консультант з розробки і реалізації програм та донорської координації Офісу розвитку МСП
Гліб Денисюк, радник Офісу розвитку МСП з питань доступу до фінансування

Теми:
Практичні поради для розвитку мікробізнесу та виходу на європейський ринок.
Портал для малого і середнього бізнесу sme.gov.ua та його практична користь для підприємця.

Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням: https://youtu.be/bU7klIawijE