Засідання сесії Шахівської сільської ради

Дата: 14.04.2020 14:03

Шахівська сільська рада повідомляє, що 15 квітня 2020 року відбудеть пленарне засідання 56 позачергової сесії сільської ради VII скликання.

1.Про затвердження проєктно-кошторисної документації по проєктам:

1.1. «Реконструкція ГТС Золотоколодязького водосховища Золотоколодязької сільської ради Добропільського району Донецької області (коригування)».

1.2."Капітальний ремонт фундаменту з заміною водонапірної башти в с.Новоторецьке, Добропільського району Донецької області".

1.3. «Нове будівництво свердловини на існуючому водозаборі за адресою: с.Торецьке вул О.Довженка, Шахівської сільської ради Донецької області (коригування)».

Доповідач: Шапко О.Л.– заступник сільського голови.

2. Про надання дозволу на розробку проєктно-кошторисної документації по проєктам:

2.1.«Капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Гутніка в с.Грузьке Добропільського району Донецької області.

2.2 «Капітальний ремонт водопровідної мережі по вул.Квіткова в с.Золотий Колодязь Добропільського району Донецької області.

2.3. «Капітальний ремонт тротуарних доріжок по вул. Квіткова в с. Новотроїцьке Добропільського району Донецької області».

2.4. «Будівництво гідротехнічних, протикастрових, протипаводкових і протизсувних споруд в с. Шахове Добропільського району Донецької області».

2.5. «Капітальний ремонт будівлі ФАПу в с. Маяк Добропільського району Донецької області».

2.6. «Будівництво освітлення прилеглої до спортивного майданчика території в с. Володимирівка Добропільського району Донецької області».

2.7. «Будівництво освітлення до спортивного майданчика території в с. Никанорівка Добропільського району Донецької області».

2.8. «Будівництво спортивного майданчика з тренажерним обладнанням для активного сімейного відпочинку по вул. Широка а с. Шахове Добропільського району Донецької області».

2.9. « Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям в с. Золотий Колодязь Добропільського району Донецької області».

2.10. «Капітальний ремонт елементів благоустрою будинку культури, музею, центральної алеї в с. Золотий Колодязь Добропільського району Донецької області».

Доповідач: Шапко О.Л.– заступник сільського голови.

3. Про внесення змін та доповнень в рішення сесії сільської ради від 24.12.2019  VІІ-50/2 «Про бюджет сільської ради на 2020 рік.

Доповідач: Новікова О.М. – начальник відділу фінансово-економічного та інвестиційного розвитку.

4. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Шахівської сільської ради на 2020 рік.

Доповідач: Новікова О.М.– начальник відділу фінансово-економічного та інвестиційного розвитку.