Національна конференція "Що роблять молодіжні центри онлайн" .

Дата: 16.04.2020 09:24

Никанорівський СБК та ГО «Віра в людей» пропонують в умовах карантину долучатися до ОН-ЛАЙН самоосвіти, яка на далі зможе у кожного з нас розвинути нові навички та таланти.

Мабуть для кожної людини карантин це виклик. Хтось може просто цілий день дивитись серіали, а інші продовжують працювати та навчатись. Зараз в інтернет просторі, є дуже багато вебінарів, онлайн-тренінгів для удосконалення навичок. І звісно ми не втратили можливість для навчання та побували он-лайн на національній конференції "Що роблять молодіжні центри онлайн" .

НЕ НУДЬГУЙТЕ ТА ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО НОВОГО ФОРМАТУ ДОЗВІЛЛЯ.

P.S: Ми віримо, що кожен з нас здатен більше. Будьте здорові!

#сидивдома