28 квітня Всесвіній день охорони праці

Дата: 23.04.2020 12:04

За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

Указом Президента України від 18 серпня 2006року №685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я  працівників офіційно визнаний в Україні - 28 квітня. Наша держава разом з усім світом відзначатиме 28 квітня Всесвітній день охорони праці.

Девіз Всесвітнього дня охорони праці у 2020 році за рекомендацією Міжнародної організації праці –

ЗУПИНИМО ПАНДЕМІЮ:

безпека і здоров’я на роботі

можуть врятувати життя

Педагогам школи, учням 8-11 класів, батькам ГО "Здоров'я через освіту" було запропоновано пройти онлайн-курс "Заклади освіти в умовах епідемії".