Вебінар з підприємницької етики для малого та середнього бізнесу

Дата: 29.04.2020 10:45

30 квітня відбудеться вебінар про впровадження Кодексу підприємницької етики та практичні вигоди від цього кроку для представників малого та середнього бізнесу України.

Ключ до успіху компанії - спільний для кожного її робітника комплекс культурних цінностей, таких як доброчесність, етика та особиста відповідальність. Кодекс підприємницької етики - це вимога, що ставиться до всього персоналу та водночас обіцянка й обов’язок по відношенню до партнерів компанії.
Впровадження Кодексу не потребує фінансових витрат та є простою процедурою. Плануєте долучитися до кращих світових стандартів ведення бізнесу? Бажаєте отримати готові до впровадження документи, розроблені кращими експертами? Реєструйтеся на вебінар: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf22usIwA1PfgPIvGzLJ_AMRZ0gDtineshZJJSd4sVP7s3TKQ/viewform

Ініціатива реалізується Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".