Засідання сесії Шахівської сільської ради

Дата: 06.05.2020 10:53

Шахівська сільська рада повідомляє, що 08 травня  2020 року о 10:00 відбудеться пленарне засідання сесії сільської ради.

п’ятдесят сьомої чергової сесії Шахівської сільської ради

VII скликання:

08.05.2020                                                                                       10:00

1. Про затвердження проекту рішення « Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Шахівської сільської ради на 2021 рік».

Доповідач: Кучеренко Г.В.– провідний спеціаліст з юридичних питань сільської ради.

2. Про затвердження проекту рішення Про затвердження ставок і пільг із сплати земельного податку на території Шахівської сільської ради на 2021 рік».

3. Про затвердження Положення про Уповноважену особу Шахівської сільської ради, Положення про тендерний комітет, Положення про  відповідальну особу за проведення закупівель відповідно до частини 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» Шахівської сільської ради».

4. Про внесення змін до рішення Шахівської сільської ради від 20.11.2019 №VII-49/17 «Про оптимізацію  загальноосвітніх закладів Шахівської сільської ради».

5. Про надання згоди на прийняття об’єктів комунальної власності     територіальних громад сіл, селищ Добропільського району.

6. Про надання згоди на прийняття об’єктів комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району.

7.Про затвердження тарифів на послуги зі збирання та вивезення    побутових    відходів   для   бюджетних установ, інших підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців.

8.Про виконання коригування проєктно-кошторисної документації.

Доповідач: Шапко О.Л.– заступник сільського голови.

9. Про виконання коригування проєктно-кошторисної документації.

Доповідач: Шапко О.Л.– заступник сільського голови.

10.Про затвердження «Положення про інформаційні ресурси Шахівської сільської ради»

Доповідач: Мінакова Т.С.– адміністратор ЦНАП.

11. Про внесення змін та доповнень в рішення сесії сільської ради від 24.12.2019

VІІ-50/2 «Про бюджет сільської ради на 2020 рік.

Доповідач: Новікова О.М. – начальник відділу фінансово-економічного та інвестиційного розвитку.

12. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Шахівської сільської ради на 2020 рік.

Доповідач: Новікова О.М.– начальник відділу фінансово-економічного та інвестиційного розвитку.

13. Про  передачу майна комунальної власності Шахівської сільської ради

на баланс Комунального підприємства «Шахове – 2016» Шахівської сільської

ради Добропільського району.

Доповідач: Батиг О.М. – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

14. Про затвердження  ліквідаційної бюджетної та фінансової звітності по Золотоколодязькій сільській раді.

Доповідач: Гріх О.О.- головний бухгалтер Золотоколодязької сільської ради.

15.Земельні питання.

Доповідач: Бодрий О.А. – начальник відділу з питань землеустрою, екології, агропромислового комплексу та містобудування.

16.Різне.

Доповідач: Омельченко Л.Ю. – секретар ради.

Секретар сільської ради                                                                         Л.Ю. Омельченко