День Європи

Дата: 12.05.2020 14:52

В Україні відзначають День Європи - як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту.

Це свято відзначається в нашій країні на державному рівні з 2003 року згідно з Указом Президента "Про День Європи".

Варто зазначити, що в Україні День Європи святкують щорічно кожної третьої суботи травня, а в країнах Європейського Союзу - 9 травня. Прикметно, що Україна – єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається це свято.

Цього дня традиційно відбувається багато різноманітних тематичних заходів у столиці та інших українських містах.

Шахівська громада завжди приймає участь у заходах, присвячених до Дня Європи, але у  зв’язку з карантином ми не можемо прийняти участь у цьогорічному заході, але хочемо поділитися, з вами, спогадами про День Європи 2019, який проходив у м. Бахмут.