Шахівська територіальна громада

Вшанування пам'яті...

Дата: 13.05.2020 16:14

Шахівська сільська рада вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом під час  Другої світової війни, яка стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). 8 та 9 травня у селах громади відбулося покладання квітів до обелісків загиблим воїнам.

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами. Наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися.