Міжнародний день біорізноманіття

Дата: 20.05.2020 10:52

Щороку 22 травня увесь світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття –  це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біоти, яка є фундаментом духовного і фізичного здоров’я будь-якої нації.

Відзначення Міжнародного дня біорізноманіття сприяє підвищенню поінформованості населення про роль навколишнього світу для благополуччя людини та необхідності дій щодо його збереження.

Цьогорічною темою є гасло "Наші рішення - в природі", яке підкреслює надію, солідарність та важливість спільної роботи на всіх рівнях для побудови майбутнього життя у гармонії з природою.

Більше інформації щодо Міжнародного дня біорізноманіття можна знайти за посиланнями /timeline/Bioriznomanittya.html та https://www.cbd.int/idb/2020.

З метою привернення уваги учнів до екологічних проблем громади та держави в цілому в дистаційному форматі проведено такі заходи:

• вікторина "Цей дивовижний світ природи" (1-4 кл.);
  • виготовлення листівок "Здорове довкілля-здорова людина"(5-7 кл.);
  • створення колажів "Знай. Люби. Бережи." (5-11кл.);
  • інформаційні години "Світ людини у світі природи" (8-11 кл.).