Інформація для батьків та учнів

Дата: 25.04.2020 11:53

ШАНОВНІ УЧНІ ТА БАТЬКИ!

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ у закладі продовжується і ВІДБУВАЄТЬСЯ НА РІЗНИХ ПЛАТФОРМАХ, ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕХНОЛОГІЇ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЙ ZOOM ТА У ВАЙБЕРІ. Нагадуємо, що ми перебуваємо на карантині, а не на канікулах, тому кожен учень зобов’язаний виходити на зв’язок із учителем, виконувати, в міру своїх можливостей, завдання, одержувати оцінки, бо по закінченні карантину всі бали будуть перенесені у класний журнал і враховані при виставленні семестрових та річних балів.

ПРОСИМО ВСІХ УЧНІВ АКТИВНО ПРАЦЮВАТИ  ТА ВИКОНУВАТИ ВСІ ІНСТРУКЦІЇ ЩОДО ДИСТАНЦІЙНОЇ РОБОТИ, ЯКІ  ОТРИМУЄТЕ ВІД КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ ТА ВЧИТЕЛІВ.

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ДО ВАС, ШАНОВНІ БАТЬКИ,
проконтролюйте: 1) активність ваших дітей при проведенні  дистанційного навчання, 2) виконання ними завдань, 3) зроблені ними фотозвіти для вчителів-предметників (контакти повідомлено учням), 4) отримані оцінки.
ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ.
БУДЬМО ЗДОРОВІ!
З повагою, адміністрація закладу.