Засідання сесії Шахівської сільської ради

Дата: 27.05.2020 14:22

Шахівська сільська рада повідомляє, що 29 травня 2020 року о 10:00 відбудеться пленарне засідання сесії сільської ради.

п’ятдесят восьмої позачергової сесії Шахівської сільської ради

VII скликання:

29.05.2020                                                                                       10:00

1. Про надання дозволу на коригування проєктно-кошторисної  "Капітальний ремонт будівель ЗОШ І-ІІІ ступенів, розташованих в с.Октябрське по вул.Шкільна, 1а Добропільського району Донецької області".

Доповідач: Кучеріненко В.М.– сільський голова

2. Про затвердження експертного звіту по робочому проекту «Капітальний ремонт елементів благоустрою будинку культури за адресою: Донецька область, Добропільський район, с. Никанорівка, вул. Нова, будинок 2А».

Доповідач: Кучеріненко В.М.– сільський голова

3. Про збільшення розміру статутного капіталу КП «Шахове-2016» Шахівської сільської ради.

Доповідач: Кучеренко Г.В.– провідний спеціаліст з юридичних питань відділу організаційно-правової роботи сільської ради.

Співдоповідач: Петренко С.В.- директор КП «Шахове-2016»

4. Про прийняття об’єктів спільної  власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району у комунальну власність територіальної громади Шахівської сільської ради.

5. Про прийняття об’єктів спільної  власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району у комунальну власність територіальної громади Шахівської сільської ради.

6. Про затвердження оновленого Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» та Переліку адміністративних послуг, які надаються через віддалене робоче місце відділу «Центр надання адміністративних послуг» в с.Золотий Колодязь.

Доповідач: Омельченко А.Р.– начальник відділу ЦНАП

7. Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.09.2019 № VII-46/17«Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг та Регламенту Центру надання адміністративних послуг Шахівської сільської ради в новій редакції».

Доповідач: Омельченко А.Р.– начальник відділу ЦНАП

8. Про затвердження Положення про наглядову (піклувальну) раду Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської.

Доповідач: Лягуша Г.О. – директор Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

9. Про затвердження Положень про сільські бібліотеки Шахівської сільської ради.

Доповідач: Сидоренко Л.О.– провідний спеціаліст відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи сільської ради

10.Про затвердження СТАТУТІВ Комунальних організацій ( установа, заклад ) сільських будинків культури Шахівської сільської ради Добропільського  району Донецької області.

11.Про затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку працівників сільських будинків культури Шахівської  сільської ради.

12. Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом Капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Гутніка в с.Грузьке, Добропільського району, Донецької області (коригування)».

Доповідач: Шапко О.Л.– заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

13.Про надання дозволу на розробку проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі адміністративної будівлі в с. Шахове вул. М.Ф. Чернявського, буд. 14,  Добропільського району Донецької області».

14. Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом Капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Квіткова в с.Золотий Колодязь, Добропільського району, Донецької області».

15. Про внесення змін до структури та штатних розписів по апарату управління сільської ради   на 2020 рік.

Доповідач: Батиг О.М.– начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

16.Про затвердження Прогами надання одноразової матеріальної допомоги
мешканцям Шахівської сільської ради на 2020 рік за рахунок місцевого бюджету.

Доповідач: Омельченко Л.Ю.– секретар сільської ради

17. Про внесення змін та доповнень в рішення сесії сільської ради від 24.12.2019

VІІ-50/2 «Про бюджет сільської ради на 2020 рік.

Доповідач: Новікова О.М. – начальник відділу фінансово-економічного та інвестиційного розвитку

18. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Шахівської сільської ради на 2020 рік.

Доповідач: Новікова О.М.– начальник відділу фінансово-економічного та інвестиційного розвитку

19.Земельні питання.

Доповідач: Бодрий О.А. – начальник відділу з питань землеустрою, екології, агропромислового комплексу та містобудування

20.Різне.