Інформуємо

Дата: 03.06.2020 08:53

На виконання наказу  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області  від 24.02.2020 року №482-СГ «Про проведення державної інвентаризації земель», а також Договору про надання послуг з проведення державної інвентаризації земель у Донецькій області № 130 від 26.05.2020 року, укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області та Державним підприємством «Центр Державного земельного кадастру»,  Донецька регіональна філія ДП «Центр Державного земельного кадастру» оголошує проведення робіт з державної інвентаризації земель у Донецькій області.  Просимо всіх суміжних користувачів бути готовими для узгодження меж земельних ділянок у визначений час.  Інформація про дату, час та місце узгодження буде додатково повідомлена у засобах масової інформації та органами місцевого самоврядування.