Дата: 05.06.2020 12:29

Діти при досягненні 14 років можуть одночасно отримати паспорт громадянина України і номер платника податків.

28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків. За 20 днів дитина зможе отримати ID-картку, що дійсна чотири роки з номером платника податків. Номер платника податків не змінюється.

Послуга ID-14 надається абсолютно безкоштовно при оформленні першого паспорта. Мешканцям Шахівської сільської ради можна отримати дану послугу, звернувшись до відділу ЦНАП.

Впровадження комплексної послуги ID-14 реалізується Міністерством цифрової трансформації України, Державною міграційною службою України та Державною податковою службою.

Окрім того, Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з депутатами Верховної Ради розробили пропозиції щодо внесення змін до Податкового кодексу, після ухвалення яких ID-картка з номером платника податків на ній матиме таку саму юридичну силу, як документ, що офіційно підтверджує цей номер. Це надасть можливість ліквідувати використання довідки з номером платника податків.

Довідки за телефоном: +380500150446 відділ ЦНАП.