Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Памятка щодо правил проходження ЗНО

Дата: 11.06.2020 11:27
Кількість переглядів: 719

Шановний учаснику / шановна учаснице зовнішнього незалежного оцінювання!

Для Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти здоров’я учасників тестування надзвичайно важливе.

Дотримання правил і рекомендацій, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОУШ-19, убезпечить Вас під час участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі - ЗНО).

У Для уникнення скупчень біля входу до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі - пункт тестування) допуск учасників до пункту тестування розпочнеться о 9:50.

У Вашому запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого Вам рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску. Зверніть увагу на те, що цей проміжок визначено для кожного навчального предмета окремо.

Увага! Якщо Ви прибудете до пункту тестування після 10:50, Вас не буде допущено до участі в ЗНО.

Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО. До пункту тестування допускатимуть лише учасників у захисних масках, які покривають ніс і рот.

^ Перед входом до пункту тестування медичний працівник виміряє Вам температуру тіла та перевірить наявність ознак респіраторного захворювання.

Якщо медичний працівник виявить, що у Вас підвищена температура тіла (37,3 °С і вище) або нежить, кашель, Ви не будете допущені до проходження тесту. Однак Ви матимете право пройти ЗНО під час додаткової сесії. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Якщо Ви маєте певне хронічне захворювання і, як наслідок, постійно підвищену температуру або інші симптоми, подібні до ознак гострого респіраторного захворювання, зверніться до лікаря для отримання довідки, яка це підтвердить, і покажіть її медичному працівникові, який оглядатиме Вас біля пункту тестування.

^ Після вимірювання температури Ви маєте пройти процедуру ідентифікації. На вході до пункту тестування працівник пункту тестування попросить Вас пред'явити документ, що посвідчує особу, Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та запрошення- перепустку для участі у ЗНО. Вам потрібно буде зняти захисну маску (дещо спустити за одне вушко), розгорнути документи і тримати їх так, щоб працівник міг порівняти Ваше обличчя з обличчям на фотокартках у документі та Сертифікаті.

^ Після проходження процедури ідентифікації одягніть захисну маску. Пам’ятайте, що в пункті тестування Ви маєте перебувати в захисній масці постійно.

^ Знайдіть своє прізвище в Алфавітному списку учасників, дізнайтеся номер аудиторії, у якій Ви проходитимете тестування (якщо цей список розміщений перед входом до пункту тестування. Ви знатимете її номер ще до початку допуску). Далі прямуйте до аудиторії за вказівниками, дотримуючись правил соціального дистанціювання.

^ Перш ніж увійти до аудиторії, радимо відвідати санітарну кімнату і помити

руки.

^ Перед аудиторією повторно пройдіть процедуру ідентифікації (це потрібно для того, щоб інструктори переконалися, що Ви зайшли до визначеної аудиторії) - знову приспустіть захисну маску та пред'явіть інструкторові документ, що посвідчує особу, і Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання. Інструктор укаже на Ваше робоче місце.

^ Радимо взяти із собою засоби індивідуального захисту (1-2 захисні маски, дезінфектор для рук). Ви зможете покласти їх на свій робочий стіл і за потреби скористатися. Не забудьте і про 2-3 ручки з чорнилом чорного кольору та пляшечку з питною водою.

^ Пам'ятайте, що змінювати захисну маску рекомендовано кожні три години, а також якщо вона забруднилася чи стала вологою. Використану маску необхідно скласти вдвоє і покласти на край робочого столу. Після завершення роботи над тестом заберіть використані маски й викиньте їх у спеціально відведене місце.

^ Нагадуємо: протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, учасникам ЗНО. і Вам зокрема, заборонено мати при собі або на своєму робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів та пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою проведення ЗНО.

Учасникам ЗНО, і Вам зокрема, дозволено використовувати вироби медичного призначення, про наявність яких потрібно повідомити працівників аудиторії до початку виконання сертифікаційної роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано