Світ без наркотиків!

Дата: 23.06.2020 12:24

Щорічно, 26 червня, починаючи з 1987 року, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН у всьому світі відзначається Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом з метою створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками. Наркоманія - одна з найважливіших проблем нашого часу. З нею пов'язують і зростання злочинності, і падіння моралі. Це соціальна трагедія.

З цієї нагоди в бібліотеці створена книжкова - ілюстративна виставка "Вже стільки їх упало у бездоню". На виставці представлено літературу про види наркотичних речовин, наслідки їх вживання для організму людини, а також пам'ятка "Скажи наркотикам НІ!"