Привітання з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2020 15:57

У 2020 році День Конституції України припадає на неділю, а взагалі це офіційне свято традиційно відзначають щороку 28 червня. До вашої уваги вітання з Днем Конституції, якими можна поздоровити друзів, рідних, знайомих та усіх патріотів України!

Фото без опису24 роки тому наша держава отримала Основний Закон, за яким ми живемо, тож ця дата важлива для кожного українця.

Бажаю, щоб кожен в нашій країні завжди відчував свою рівність, потрібність та значущість. Бажаю, щоб перед кожним були відкриті всі дороги і горизонти, щоб попереду завжди було тільки світле і добре майбутнє. Бажаю, щоб кожен громадянин пам'ятав і поважав історію і закони своєї країни, щоб між людьми завжди була дружба, повага і взаєморозуміння. З Днем Конституції України!