Засідання чергової сесії Шахівської сільської ради

Дата: 13.07.2020 09:32

Шахівська сільська рада повідомляє, що 14 липня 2020 року о 10:00 відбудеться засідання чергової сесії Шахівської сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів Золотоколодязянської загальноосвітньої школи I-III ступенів Добропільської районної ради Донецької області.

Доповідач: Тагамлик Т.В.– спеціаліст відділу обліку та звітності сільської ради.

2. Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів Золотоколодязької амбулаторії.

3. Про затвердження актів приймання-передачі бібліотечного фонду, матеріальних цінностей Золотоколодязької сільської бібліотеки.

4. Про затвердження структури КНП «ЦПМСД Шахівської сільської ради на 2020 рік».

Доповідач: Анісімова Л.Ю.– директор КНП «ЦПМСД Шахівської сільської ради».

5. Про внесення змін до відомостей про засновника Золотоколодязянської загальноосвітньої школи I-III ступенів Добропільської районної ради Донецької області, найменування та затвердження статуту загальноосвітнього закладу в новій редакції.

Доповідач: Кучеренко Г.В.– провідний спеціаліст з юридичних питань сільської ради.

6. Про затвердження Положення та структуру Служби у справах дітей Шахівської сільської ради.

7. Про внесення змін до додатку 1, затвердженого рішенням сесії Шахівської сільської ради від 26.06.2020 №VII-59/2 «Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Шахівської сільської ради на 2021 рік.

8. Про створення сектору містобудування та архітектури.

Доповідач: Трейтяк В.В.– провідний спеціаліст з питань розвитку АПК та містобудування

9. Про внесення змін до штатного розпису Шахівської сільської ради.

Доповідач: Батиг О.М.– начальник відділу обліку та звітності сільської ради.

10.Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту "Капітальний ремонт будівель ЗОШ І-ІІІ ступенів, розташованих в с.Октябрське по вул.Шкільна, 1а Добропільського району"(коригування).

Доповідач: Омельченко Л.Ю. – секретар сільської ради.

11. Про надання дозволу на будівництво огорожі та улаштування доріжки до колодязя в с.Торецьке Шахівської сільської ради.

Доповідач: Омельченко Л.Ю. – секретар сільської ради.

12. Про надання дозволу на розробку кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дороги (виправлення земельного полотна з додаванням його геометричних параметрів до норм) в селі Панківка Добропільського району Донецької області.

Доповідач: Омельченко Л.Ю. – секретар сільської ради.

13. Про надання дозволу на розробку кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дороги на кладовище (виправлення земельного полотна з додаванням його геометричних параметрів до норм) в селі Торецьке Добропільського району Донецької області.

Доповідач: Омельченко Л.Ю. – секретар сільської ради.

14. Про надання дозволу на розробку кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дороги (виправлення земельного полотна з додаванням його геометричних параметрів до норм) в селі Торецьке вул. Підгорна Добропільського району Донецької області.

Доповідач: Омельченко Л.Ю. – секретар сільської ради.

15. Про надання дозволу на будівництво паркану свердловини в с. Никанорівка Шахівської сільської ради».

Доповідач: Омельченко Л.Ю. – секретар сільської ради.

16. Про затвердження проектно-кошторисної документації та експертного звіту по робочому проекту «Капітальний ремонт покрівлі адміністративної будівлі в с. Шахове вул. М.Ф. Чернявського, буд. 14,  Добропільського району Донецької області».

Доповідач: Омельченко Л.Ю. – секретар сільської ради.

17. Про надання дозволу на будівництво паркану федшерського пункту в с. Нове Шахове Шахівської сільської ради».

Доповідач: Омельченко Л.Ю. – секретар сільської ради.

18. Про внесення змін та доповнень в рішення сесії сільської ради від 24.12.2019

VІІ-50/2 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Доповідач: Новікова О.М. – начальник відділу фінансово-економічного та інвестиційного розвитку.

19. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Шахівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Доповідач: Новікова О.М.– начальник відділу фінансово-економічного та інвестиційного розвитку.

20. Про преміювання.

Доповідач: Батиг О.М.– начальник відділу обліку та звітності сільської ради.

21. Земельні питання.

Доповідач: Бодрий О.А. – начальник відділу з питань землеустрою, екології, агропромислового комплексу та містобудування.

22. Різне.