Профілактичні рейдові заходи...

Дата: 14.07.2020 08:13

13 липня рятувальники Добропільщини провели профілактичні рейдові заходи на полях району. В ході даного заходу рятувальники поспілкувались з аграріями щодо заходів, яких необхідно виконувати з метою недопущення надзвичайних ситуацій. Під час бесіди фахівці ДСНС звернули увагу на необхідності пильно стежити за  справністю сільськогосподарських машин, комбайнів та іншої спеціальної техніки, що залучається до збору врожаю. У працівників, які працюють на полях, завжди мають бути під рукою справні первинні засоби пожежогасіння. Крім того кожен повинен вміти користуватись даним обладнанням.

На завершення профілактичного заходу працівники аграрного сектору Добропільщини отримали від рятувальників листівки та пам'ятки із закликом дотримуватися правил пожежної безпеки під час зернозбиральної кампанії.