ГОЛОСУЄМО ЗА ПРОЄКТИ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ В ШАХІВСЬКІЙ ОТГ!

Дата: 27.07.2020 09:18

Проголосувати можна в електронній системі «Громадський проєкт» на сайті https://shahivska-gromada.pb.org.ua/ або в паперовому вигляді у спеціально визначених для цього пунктах.

Як проголосувати в паперовому вигляді?

Потрібно взяти з собою документ, що посвідчує особу, підтверджує місце реєстрації та заповнити бланк для голосування, який вам нададуть у одному з спеціально відведеному пункті для голосування.

Пункти для голосування:

1. Центр надання адміністративних послуг, розташований за адресою: 85050, Донецька область, Добропільський район, с. Шахове, вул. М.Ф. Чернявського, 5а. Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 08.00 до 16.00.

2. Новоторецький старостинський округ, розташований за адресою: 85052, Донецька область, Добропільський район, с. Новоторецьке, вул.Гагаріна, 15. Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 08.00 до 16.00.

3. Володимирівський старостинський округ, розташований за адресою: 85051, Донецька область, Добропільський район, с. Володимирівка, вул.Центральна,51. Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 08.00 до 16.00.

4. Никанорівський старостинський округ, розташований за адресою: 85053, Донецька область, Добропільський район, с.Никанорівка, вул.Миру, 50. Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 08.00 до 16.00.

5. Золотоколодязький старостинський округ, розташований за адресою: 85018, Донецька область, Добропільський район, с. Золотий Колодязь, вул. Миру 28а. Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 08.00 до 16.00.

6. Торецький будинок культури, розташований за адресою: 85050, Донецька область, Добропільський район, с.Торецьке. вул О.Довженко, буд. 179. Графік роботи: вівторок-субота з 08.00 до 15.00.

Як проголосувати за проєкти в електронній системі?

Щоб проголосувати потрібно зареєструватися на порталі.

Для цього натисніть кнопку «Вхід». Відеоінструкцію з реєстрації можна знайти в розділі ДОПОМОГА.

Приєднуйтесь до голосування!