Засідання позачергової сесії Шахівської сільської ради

Дата: 30.07.2020 12:04

Шахівська сільська рада повідомляє, що 31 липня 2020 року о 10:00 відбудеться засідання шістдесят першої позачергової сесії сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про внесення змін до Положення про преміювання працівників закладів дошкільної освіти Шахівської сільської ради.

Доповідач: Штагер Н.Ю. – начальник відділу організаційно-правової роботи

2. Про затвердження переліку назв вулиць, провулків по населених пунктах Шахівської сільської ради.

Доповідач: Доповідач: Омельченко Л.Ю. – секретар сільської ради.

3. Про передачу автомобільного засобу КНП «ЦПМСД Шахівської сільської ради».

Доповідач: Батиг О.М. -  начальник  відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради

4. Про затвердження програми «Відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет Шахівської ОТГ на 2020 рік».

Доповідач: Батиг О.М. -  начальник  відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради

5. Про затвердження програми по забезпеченню пільгових категорій населення Шахівської ОТГ лікарськими засобами та медичними виробами на 2020 рік.

6. Про внесення змін до структури виконавчих органів та штатної чисельності працівників Шахівської сільської ради.

Доповідач: Трейтяк В.В.– завідувач сектору містобудування та архітектури

7. Про внесення змін до штатного розпису КНП «ЦПМСД Шахівської сільської ради» на 2020 рік.

Доповідач: Анісімова Л.Ю.– директор КНП «ЦПМСД Шахівської сільської ради»

8. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації «Монтаж пожежної сигналізації в Золотоколодязькій ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Доповідач: Соболь А.І. – завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи, цивільного захисту та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

9. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Монтаж пожежної сигналізації в Золотоколодязькій амбулаторії».

10. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Обробка вогнезахисних матеріалів дерев’яних конструкцій горища Золотоколодязької ЗОШ І-ІІІ ступенів».

11. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Обробка вогнезахисних матеріалів дерев’яних конструкцій горища Золотоколодязькій амбулаторії».

12. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Заміна електромереж в будівлях  Золотоколодязької  ЗОШ І-ІІІ ступенів».

13. Про внесення змін та доповнень в рішення сесії сільської ради від 24.12.2019

VІІ-50/2 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Доповідач: Новікова О.М. – начальник відділу фінансово-економічного та інвестиційного розвитку.

14. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Шахівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Доповідач: Новікова О.М.– начальник відділу фінансово-економічного та інвестиційного розвитку.

15. Земельні питання.

Доповідач: Сєргєєв О.О. – провідний спеціаліст з питань екології

16. Різне.

Доповідач: Омельченко Л.Ю. – секретар сільської ради.