Шахівська об'єднана територіальна громада

Випускний вечір

Дата: 01.08.2020 14:37

Випуск 2020

1серпня 2020р.- незвичайний день у житті випускників Шахівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Адже в цей день вони отримали свідоцтва про повну середню освіту. Свято юності і свято розставання. Минуло дитинство, і залишаються від нього тільки звуки, які наближають до класу вчителя, скрип крейди, аромат квітів на прощання.

Відлітають у життєву даль 12 випускників із шкільного звичного гнізда. Звучать вітання, лине музика на шкільному подвір’ї , і … святкові феєрверки злітають у вечірнє небо . Радість і тривога охоплює душу кожного випускника. Адже попереду чекає невідома дорога.  Хочеться вірити, що всі наші випускники  чесно йтимуть життєвою дорогою, долаючи перешкоди та негаразди.