ПРО ЛЕГАЛЬНУ ЗАЙНЯТІСТЬ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Дата: 26.08.2020 12:54

Заступник начальника фінансово-економічного відділу Олена Соколова провела онлайн зустріч з керівництвом підприємства СТОВ «Лощанське».

Мова йшла про виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17.02.2020 № 6698/0/1-20 щодо детінізації ринку праці суб’єктами господарювання, що проводять діяльність у сфері сільського господарства.

Під час зустрічі обговорювались питання легалізації трудових відносин у сільському господарстві під час проведення польових робіт, неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати в «конвертах» та додержання підприємством СТОВ «Лощанське» законодавства про працю та зайнятість населення.

Крім того, було попереджено про відповідальність за ухилення від сплати податків, а саме: під час використання нелегального найманої праці.