Попередній запис на прийом за допомогою вебпорталу

Дата: 02.09.2020 13:28
Кількість переглядів: 2052

Сьогодні, в умовах карантину, громадяни мають можливість вирішувати переважну більшість питань із органами Пенсійного фонду України дистанційно – через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).

Але, якщо відвідування сервісного центру все ж таки є необхідним, то рекомендуємо користуватися записом на прийом через вебпортал. Це дозволить зекономити час на можливе очікування та уникнути небажаних контактів під час карантину.

Для цього необхідно зайти в «Особистий кабінет» на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою логіну або кваліфікованого електронного підпису та виконати наступні дії:

– в розділі «Комунікації з ПФУ» обрати пункт «Запис на прийом» та натиснути кнопку «Записатися на прийом»,

– вибрати орган Пенсійного фонду, який заявник бажає відвідати,

– визначити тему відвідування органу Пенсійного фонду,

– вибрати дату відвідування,

– вибрати зручний час прийому спеціалістами Пенсійного фонду.

Після заповнення всіх даних на екрані формується інформація про час та місце прийому.