ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

Дата: 17.09.2020 13:49

Фото без описуЗавершені змагання обласної спартакіади серед допризовної молоді у 2020 році, які проводилися з 14 по 16 вересня 2020 року у м. Курахове та м. Покровськ.
Спартакіада проводилась з метою:
- удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України, у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах;
- формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.