Дата: 29.09.2020 14:58

На виконання положення про «Олімпійський тиждень» в Донецькій області (проведення заходів на спортивних майданчиках, стадіонах, в школах) та Положення про проведення спортивно-виховного заходу «Всеукраїнський олімпійський урок», на території Шахівської ОТГ у період з 21.09.20 по 25.09.2020 на території Шахівської ЗОШ, на мультифункційному спортивному майданчику у с. Шахове та у спортивній залі Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та на території КЗ «Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів» було проведено низку спортивних заходів, а саме: 1-4 класи – естафети «Веселі старти»; 5-8 класи – міні футбол; 9-11 та 8-10 класи – волейбол; 7-11 класи – легкоатлетична естафета; 5-11 класи – настільний теніс; 5,6,7кл. – естафета; 8,9,10 – естафета; 8 клас – лекція на тему «Історія створення Олімпійського руху», 3-5 та 6-7 класи змагання з шахів, День здоров’я – проходив у вигляді  квесту.

Мета Олімпійського тижня:

• виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;
  • покращення  здоров'я;
  • залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом;
  • придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;
  • виховання  взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки.