Дата: 25.09.2020 12:30

З 21 по 25 вересня у школі було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту і відкриттю шкільної спартакіади.

Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

Пройшли змагання з футболу між учнями 7-9 класів та веселі старти між учнями 2-4 класів. Для учнів 8-11 класів було проведено змагання з волейболу, також  між учнями 5-7 класів та 9-11 класів  легкоатлетична естафета 4*60м, 4*80м.

Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.