День захисника України

Дата: 14.10.2020 09:45

Фото без опису  День захисника України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

Датою Дня захисника України було обрано 14 жовтня, враховуючи історичні традиції вшанування українського війська. Адже саме Матір Божу козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою.

День захисника України 14 жовтня фактично замінив звичне раніше свято 23 лютого.

14 жовтня Україна вшановує як сучасних оборонців, які відстоюють територіальну цілісність Батьківщини, так і згадує героїв різних епох нашої історії. Загалом це день, коли необхідно згадати і подякувати всім тим громадянам, які присвятили життя захисту української держави.

Слава Україні!!! Героям Слава!!!