Вебінар  "Легальна зайнятість - це захист соціальних  та трудових прав, гарантій громадян".

Дата: 16.10.2020 15:12

16 жовтня  Добропільський міський центр зайнятості за участю представників Держпраці в Донецькій області на платформі Zoom провів вебінар  "Легальна зайнятість - це захист соціальних  та трудових прав, гарантій громадян".

В ході заходу начальником відділу взаємодії з роботодавцями  Валентиною Гончаровою була  представлена онлайн-презентація «Робота у законодавчому полі».

Головний  державний  інспектор   відділу контролю південно-західного напрямку Управління з питань праці Головного Управління Держпраці у Донецькій області  Яна Ковальова поінформувала  учасників заходу про  обов’язкову  легалізацію трудових відносин з працівниками та дотримання державних гарантій працівників.

Легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості - є одним з ключових напрямків роботи усіх державних органів. Вирішувати цю проблему треба спільними зусиллями і тому служба зайнятості тісно співпрацює з представниками Головного Управління Держпраці.

Під час  онлайн  зустрічі роботодавці отримали відповіді на питання, що цікавлять.